Dożynki Gminy Starogard Gdański 2022

W 2022 roku mieliśmy ogromną przyjemność stać się organizatorami Dożynek Gminy Starogard Gdański w Jabłowie. Bogaty program wydarzenia sprawił, że na wspólne świętowanie zakończenia sezonu zbiorów przybyło naprawdę wielu mieszkańców gminy Starogard i nie tylko. Dożynki Gminy Starogard Gdański były wielkim wydarzeniem i na jego sukces pracowało wiele osób! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i sponsorom!

IV Festiwal Mitologii Słowiańskiej

Zapraszamy do Grodziska Owidz na IV Festiwal Mitologii Słowiańskiej, który odbędzie się w dniach 20 – 22 sierpnia. Poniżej pełen program wydarzenia. Ceny biletów (zakup na miejscu w kasie Grodziska Owidz – prosimy w miarę możliwości o przygotowanie gotówki): Przedsprzedaż biletów w systemie kupbilecik.pl: TUTAJ Ceny biletów w przedsprzedaży internetowej: karnet 20 – 22 sierpnia …

Czytaj dalejIV Festiwal Mitologii Słowiańskiej

I Festiwal Baby Jagi

Zapraszamy do Grodziska Owidz na I Festiwal Baby Jagi. Odbędzie się on w sobotę, 31 lipca 2021 roku. Poniżej pełen program wydarzenia. Nie może Was zabraknąć! Jeśli chcecie być na bieżąco – dołączcie do wydarzenia na Facebook: O TUTAJ.

Kulturalna Gmina? Lubię to!

Mieszkańców gminy Starogard Gdański zachęcamy do obserwowania naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook pn. Kulturalna Gmina. Znajdują się tam najważniejsze informacje związane z wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi… i nie tylko! Jednym słowem – warto dodać do obserwowanych. Bądźmy w kontakcie!

Grodzisko Owidz - strona internetowa