Dożynki Gminy Starogard Gdański 2022

W 2022 roku mieliśmy ogromną przyjemność stać się organizatorami Dożynek Gminy Starogard Gdański w Jabłowie. Bogaty program wydarzenia sprawił, że na wspólne świętowanie zakończenia sezonu zbiorów przybyło naprawdę wielu mieszkańców gminy Starogard i nie tylko. Dożynki Gminy Starogard Gdański były wielkim wydarzeniem i na jego sukces pracowało wiele osób! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i sponsorom!

IV Festiwal Mitologii Słowiańskiej

Zapraszamy do Grodziska Owidz na IV Festiwal Mitologii Słowiańskiej, który odbędzie się w dniach 20 – 22 sierpnia. Poniżej pełen program wydarzenia. Ceny biletów (zakup na miejscu w kasie Grodziska Owidz – prosimy w miarę możliwości o przygotowanie gotówki): Przedsprzedaż biletów w systemie kupbilecik.pl: TUTAJ Ceny biletów w przedsprzedaży internetowej: karnet 20 – 22 sierpnia …

Czytaj dalejIV Festiwal Mitologii Słowiańskiej

Kulturalna Gmina? Lubię to!

Mieszkańców gminy Starogard Gdański zachęcamy do obserwowania naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook pn. Kulturalna Gmina. Znajdują się tam najważniejsze informacje związane z wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi… i nie tylko! Jednym słowem – warto dodać do obserwowanych. Bądźmy w kontakcie!

Grodzisko Owidz - strona internetowa